Одеська область: у Роздільнянському районі відремонтують дорогу, яка вбиває автомобілі

Найближчим часом планується розпочати поточний ямковий ремонт ділянки автомобільної дороги територіального значення Т-16-14, що проходить між населеними пунктами смт. Захарівка і смт. Затишшя (Роздільнянський район).

До депутата Одеської обласної ради Андрія Бабенка звернулися мешканці смт. Захарівка та смт. Затишшя з проханням посприяти у вирішенні питання стосовно ремонту цієї дороги.

«Треба зазначити, що у смт. Захарівка знаходиться «Захарівська багатопрофільна лікарня», яка обслуговує кожного дня багато жителів Роздільнянського району, зокрема жителів смт. Затишшя. Покриття в критичному стані і спричиняє багато проблем, в тому числі ускладнює проїзд спецавто швидкої допомоги, пошкодження автотранспортних засобів та навіть ДТП.

Маю зазначити, що фінансування цього капітального ремонту буде здійснюватися за рахунок коштів обласного бюджету. Дякую за сприяння голові Одеської обласної ради Григорій Діденко та Одеської обласної військової адміністрації.

Завжди потрібно чути людей, їх потреби та всебічно допомагати вирішувати проблеми, а особливо зараз», - пише депутат на власній сторінці у соцмережі Фейсбук.

 

 

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews