Одеська область: в Ізмаїльському районі відкрили відділення інтервенційної радіології

Ізмаїльський район відвідав очільник Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олег Кіпер. Програма робочого візиту розпочалась з відкриття відділення інтервенційної радіології, обладнаного високоточним ангіографом виробництва Philips із нейроінтервенційними функціями Azurion 5 і Azurion 7 в КНП «Дунайській обласній лікарні» Одеської обласної ради.

Комунальне некомерційне підприємство «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради» є об’єктом стратегічної важливості на Півдні Одеської області.

Лікарня є єдиними надавачем послуг за пакетом НСЗУ «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда» у віддаленому районі Півдня Одеської області у режимі 24/7.

Інтервенційні втручання хворим на інфаркт міокарду проводилися на С-арочній мобільно-пересувній дузі фірми Ziehm Vision RFD.
Але, завдяки спільного проєкту МОЗ України та Світового банку «Додаткове фінансування Проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» у КНП «ДОЛ» ООР» був придбаний та поставлений ангіограф Azurion 5 С20. Для монтажу нового ангіографу був проведений ремонт приміщень загальною площею 162 м2. Сума ремонту склала 11,5 млн грн, з яких 9 млн грн були виділені Одеською обласною військовою адміністрацією та 2,5 млн. грн це кошти власних надходжень та НСЗУ.

Прес-служба Ізмаїльської райдержадміністрації, введення в експлуатацію сучасного ангіографу дасть можливість відкрити на базі КНП «Дунайська обласна лікарня» ООР» єдиного на Півдні Одеської області відділення ендоваскулярних інтервенційних втручань на 17 ліжок з 5 реанімаційними ліжками та операційною.

Відкриття нового відділення, оснащеного новим сучасним ангіографом, дозволить інтервенційним кардіологам виконувати більш складні кардіологічні втручання, проводити коронарографії та стентування складних коронарних уражень судин серця з можливістю вимірювання в реальному часі їх внутрішніх розмірів та дає змогу раціонально використовувати наявний стентуючий матеріал, а нейроінтервентам - проводити церебральні ангіографії у режимі 3D модулювання з подальшим проведенням тромбаспірації та стентування магістральних церебральних артерій. Додатково це обладнання надасть змогу проводити аортографію та ангіографію периферичних судин з можливим подальшим їх стентуванням.

Жителі Півдня Одеської області одержить медичну допомогу при гострих мозкових інсультах та гострих інфарктах міокарда на новому високоспеціалізованому сучасному рівні.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews