Захисника України з Одеської області, якого вбили окупанти, зустрічали живим коридором на колінах

До Ларжанки «на щиті» повернувся справжній патріот, захисник України, воїн Ізмаїльського прикордонного загону Володимир Гончаров. Мешканці громад живим коридором на колінах зустріли свого полеглого Героя. Про це, із посиланням на прикордонний загін, повідомляє «Бессарабія INFORM».

Віддати останню шану захиснику прийшли рідні, близькі, знайомі та побратими з Ізмаїльського прикордонного загону.

Сержант Володимир Гончаров загинув 26 листопада поточного року під час виконання бойового завдання поблизу Іванівки Куп’янського району на Харківщині. Йому назавжди залишиться 46…

Народився Володимир Григорович Гончаров 14 вересня 1977 року у селі Нова Некрасівка на Ізмаїльщині. Після закінчення Ларжанського ЗЗСО вступив до Ізмаїльського професійно-технічного училища №9, у якому здобув професію «моторист-матрос 1 класу». Активно займався спортом, захоплювався сплавами на байдарках. Строкову службу проходив у навчальному центрі «Десна». Після армії працював докером-механізатором в Ізмаїльському порту.
До війська за мобілізацією призвався у 2023 році та у складі прикордонної комендатури швидкого реагування мобільного прикордонного загону виконував бойові завдання на Харківщині.
«Вступ до лав захисників та боротьба з ворогом Батьківщини, проявили найкращі риси характеру Володимира. Він став ще більш відповідальним та відважним, залишаючись при цьому чесною та щирою людиною. Дуже пишався службою та вірив у Перемогу», – зазначають близькі та рідні.

Чин відспівування Володимира відбувся у Свято-Михайлівському храмі, в будівництві якого брав участь й сам полеглий Герой.

Героя поховали на місцевому кладовищі.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews