Син депутата Одеської обласної Ради Андрія Бабенка Самсон став володарем кубка України з бойового самбо

Відбувся Кубок України з бойового самбо у м. Київ. У змаганнях брали участь понад 400 спортсменів з усієї України.

Син депутата Одеської обласної Ради Андрія Бабенка Самсон став володарем кубка України та посів перше місце у ваговій категорії 24 кг та віковій — 2015-2016 р.

«Після 3 зустрічей з абсолютними перемогами Самсон вийшов з прапором моїх загиблих братів по зброї. Вічна пам’ять і слава тим, хто загинув за нашу Незалежність, за нашу Україну — з самого дитинства ми маємо виховувати в дітях сталу патріотичну позицію.

Вдячний нашому тренеру — Пилип’яку Денису. Потужні тренування, дисципліна та гідне виховання щоразу приносять нам перші місця.

Я пишаюся своїм сином, саме таким ми його виховуємо — завжди бути першим, бути переможцем! Дякую своїй дружині, за її особистий внесок в перемоги сина.