В Одеській області покарають нахабного шахрая

Подія сталася на території Нерубайської сільської громади. 34-річний чоловік під час хмільного відпочинку у свого 36-річного товариша попросив у нього мобільний телефон, аби зробити декілька дзвінків. Коли господар будинку відволікся, гість вийшов на вулицю нібито поговорити по телефону, але так і не повернувся.

Привласнений шляхом обману гаджет вартістю 7,5 тис. гривень зловмисник того ж дня здав у ломбард в Одесі, виручивши за нього чотири тисячі.

Потерпілий звернувся по допомогу до поліцейських, і вже наступного дня працівники територіального підрозділу поліції встановили місцезнаходження правопорушника. Свою вину він визнав і пообіцяв відшкодувати товаришу завдану матеріальну шкоду.

«Зібравши достатньо доказів, під процесуальним керівництвом Біляївської окружної прокуратури ми повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України – у заволодінні чужим майном шляхом обману, тобто у шахрайстві. Це правопорушення карається штрафом від 34 тис. до 51 тис. грн або громадськими роботами на строк від двохсот до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк. Досудове розслідування триває», – розповів дізнавач сектору дізнання територіального підрозділу поліції Богдан Шарапанівський.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews