Одеська область: процес проведення мобілізації обговорили в Ізмаїльській РВА

Начальник Ізмаїльської РВА Родіон Абашев провів нараду щодо забезпечення проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Ізмаїльського району.

В нараді взяли участь: перший заступник голови Ізмаїльської РДА Сергій Проданов, заступниця голови Ізмаїльської РДА Ірина Холостенко, в.о. керівника апарату Ізмаїльської РДА Світлана Тіткова.

На нараді обговорили такі заходи з мобілізації людських та транспортних ресурсів, як:

☑️ проведення інформаційної політики, яка направлена на дотримання громадянами України правил військового обліку та добровільного залучення до виконання військового обов’язку;

☑️ організацію оповіщення населення і прибуття громадян, що залучаються до виконання обов’язку щодо мобілізації в порядку, визначеному частину третьою – п’ятою статті 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», техніки на збірні пункти та інших матеріально-технічних засобів і надання послуг Збройним Силам України, іншим військовим формуванням;

☑️ діяльність робочих груп з оповіщення, розшуку та прибуття військовозобов’язаних, які залучаються до мобілізації.

Виконання заходів з мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Ізмаїльського району знаходиться на постійному контролі керівництва Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews