Одеситів покарають за незаконні оборудки

Поліцейські викрили правопорушників у Приморському і Хаджибейському районах міста. У двох 40-річних чоловіків вилучили пакунки з PVP, а в 30-річного – з амфетаміном.

Слідчі з’ясували, що фігуранти замовили психотропи в інтернеті для власного вживання, перерахували за них гроші через термінали, а потім забрали «закладки» за адресами, вказаними продавцями.

До того ж, як встановили правоохоронці, один з фігурантів вже був судимий за аналогічне правопорушення та перебуває на іспитовому терміні.

Вилучені у чоловіків речовини поліцейські скерували на експертні дослідження для підтвердження походження та встановлення ваги. Згідно з експертними висновками, кількісний вміст PVP – особливо небезпечної психотропної речовини, обіг якої заборонено, склав 1 та 1,6 г, а амфетаміну – психотропної речовини, обіг якої обмежено, – 4,8 г.

За наявності достатньої кількості зібраних доказів слідчі під процесуальним керівництвом районних окружних прокуратур міста Одеси повідомили фігурантам про підозру за ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України, залежно від скоєного, у незаконному придбанні та зберіганні психотропних речовин без мети збуту, зокрема у великих розмірах та вчиненому протягом року після засудження за цією статтею.

Згідно з чинним законодавством, правопорушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 34 тис. до 85 тис. гривень або позбавлення волі на строк до трьох років.

Досудові розслідування проваджень здійснюють слідчі відділень поліції № 1 та № 3 Одеського районного управління № 1.

Слідство триває. Поліцейські встановлюють осіб, причетних до незаконного обігу психотропів.

Одеське районне управління поліції № 1

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews