Голова Ізмаїльської РВА Родіон Абашев: Я докладу максимум зусиль, аби допомогти людям

22 травня 2024 року голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев провів особистий прийом громадян у Вилківській міській об’єднаній територіальній громаді. Жителі громади зверталися з різними питаннями у пошуках допомоги та підтримки у їх вирішенні.

Родіон Анатолійович вислухав всіх, хто звернувся до нього на особистий прийом та роз’яснив заявникам, які існують можливі шляхи вирішення їх проблем, а також надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РДА.

Одними з основних питань, що турбують жителів Вилківської громади, виступають проблеми житлово-комунального господарства. Зокрема, такого характеру було колективне звернення (7 осіб) щодо проблеми з водовідведенням (підтоплений підвал), водопостачанням (вода подається погодинно), відсутністю твердого покриття і потребою у дитячому майданчику у дворі.

Також місцеві мешканці зверталися щодо такого нагального питання, як надання перепусток у прикордонній смузі. Родіоном Анатолійовичем були надані роз’яснення щодо алгоритму отримання такої перепустки.

Усі звернення громадян вирішуватимуться відповідними структурними підрозділами райдержадміністрації та перебувають на особистому контролі голови РДА. Слід зазначити, що, не зважаючи на складні часи, керівництво Ізмаїльської районної державної адміністрації не залишається осторонь і докладає максимальних зусиль, аби допомогти жителям Ізмаїльщини у вирішенні їх проблемних питань.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews