В Ізмаїлі на нараді під головуванням Родіона Абашева розглянули усі заплановані публічні закупівлі

17 травня 2024 року начальник Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев провів нараду щодо спостереження прозорості і підзвітності на території Ізмаїльського району. У заході взяли участь перший заступник голови Ізмаїльської РДА Сергій Проданов, заступниці голови Ізмаїльської РДА Ірина Холостенко і Марина Деной, т.в.о. керівника апарату Ізмаїльської РДА Світлана Тіткова.

Ізмаїльською районною державною адміністрацією постійно ведеться моніторинг запланованих публічних закупівель територіальних громад на суму понад 50 тис. грн та щоп’ятниці надається зведений звіт до Одеської обласної державної адміністрації.

Питання використання коштів державного та місцевого бюджетів органами виконавчої влади та місцевого самоврядування є актуальним в умовах воєнного стану. Наразі в пріоритетах нашої держави — забезпечення ЗСУ, тому потрібно з великою відповідальністю планувати видатки бюджету, враховуючи першочергові потреби держави у спрямуванні коштів на потреби обороноздатності України.

На нараді були розглянуті усі заплановані територіальними громадами публічні закупівлі щодо їх доречності та доцільності в умовах сьогодення. Було зазначено, що загальна кількість оголошених лотів з 10 по 16 травня поточного року складає 14 на загальну суму понад 11,5 млн. грн.

За підсумками наради Родіоном Анатолійовичем були надані відповідні роз’яснення і рекомендації.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews