Жителів Одеси та області попередили про можливі відключення електроенергії

Унаслідок російської атаки 8 травня є знеструмлення в дев’яти областях України. Через масований обстріл та пошкодження відключення світла можливі по всій країні з 18.00 до 23.00. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Укренерго.

“Обмеження будуть рівномірно розподілені по всіх областях. Як саме діятимуть графіки відключень у кожній області, буде оприлюднено на офіційних сторінках місцевих обленерго”, – повідомили у компанії.

Як зазначається, причиною є дефіцит електроенергії в енергосистемі. Він виник через нові пошкодження обладнання українських електростанцій унаслідок російських ударів.

“Особливо важка ситуація очікується сьогодні з 18:00 до 23:00. Диспетчерський центр “Укренерго” застосовує всі наявні заходи для подолання дефіциту, зокрема імпорт та аварійну допомогу електроенергії з енергосистем країн Європи“, – йдеться у повідомленні.
За інформацією компанії, у ніч на 8 травня ворог випустив понад 50 ракет і 20 шахедів по енергетичній інфраструктурі у Львівській, Вінницькій, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій та Івано-Франківській областях. Це вже п’ятий масований комбінований удар по об’єктах енергетики, починаючи з 22 березня.

Пошкоджень зазнали об’єкти генерації. Також російські “шахеди” пошкодили обладнання одного з об’єктів “Укренерго” в центральному регіоні. Наразі споживачі в цьому регіоні заживлені резервними схемами.

Наразі на пошкоджених об’єктах працює ДСНС, тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews