В Одеській області введено поліцейську операцію

Сьогодні, 20 квітня, у Гайсинському районі Вінницької області працівники поліції зупинили для перевірки невідомий автомобіль темного кольору. В авто були двоє чоловіків. Вони відкрили вогонь по поліцейських. Від отриманих поранень загинув 20-річний поліцейський, його напарник поранений, повідомляє “Бессарабія INFORM”.

Через подію на території Вінницької та Одеської областей введено поліцейську операцію. Завдяки зусиллям оперативних служб вдалося встановити осіб, ймовірно причетних до скоєння злочину. Орієнтування розіслано до всіх регіональних підрозділів Національної поліції.

“Неважливо хто та в якому одязі і в якому стані та з якої причини. Виправдання цьому злочину немає і не може бути. Стрільців необхідно знайти та затримати. Вони мають відповісти за всією суворістю Закону. Мої співчуття родині та близьким загиблого поліцейського. І так: цей трагічний випадок демонструє, що тилу для поліцейських немає“, – заявив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Також вже відомо, що загиблий під час нічного нападу поліцейський — 20-річний Максим Зарецький. З 2021 року він навчався у Національній академії внутрішніх справ та півтора роки служив у секторі реагування патрульної поліції. Без єдиного сина залишились батьки чоловіка.

Більше читайте тут: https://bessarabiainform.com/2024/04/v-odeskiy-oblasti-oholosheno-plan-perehvat-cherez-vbyvstvo-politseyskoho/

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews