В Одеській області попрощалися із загиблим героєм, якого розшукували протягом двох років

У Роздільнянській громаді черговий день скорботи, численні мешканці громади провели в останню путь нашого героя – Олександра Кіліянчука, який відважно та мужньо один із перших став на захист держави та загинув на початку російського вторгнення.

Протягом двох років рідні розшукували загиблого. І завдяки їхнім невтомним зусиллям та підтримці громадськості Олександра вдалося знайти, сьогодні громада зустріла Героя «На Щиті».

Жителі району вшанували пам'ять Олександра, не лише висловлюючи скорботу, а й визнаючи його величність та самопожертву в ім'я всіх нас. Остання стежина до вічності була супроводжена українськими стягами та квітами, як вираз поваги та шани до його вчинку. Церемонія прощання відбулася у Роздільній, біля палацу культури. Богослужіння проводив військовий капелан, отець Михайло Базилько.

Поховали військовослужбовця в місті Роздільна з усіма військовими почестями.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту, бракує сліз, щоб виплакати це горе, цю непоправну втрату рідної, близької людини. Тож нехай добрий, світлий спомин про захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Колектив Роздільнянської міської ради та її виконавчий комітет, депутатський корпус висловлює щирі співчуття родині, близьким та друзям з приводу передчасної загибелі військовослужбовця Олександра Кіліянчука.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews