Голова Ізмаїльської РВА Родіон Абашев подякував Міжнародному медичному корпусу за допомогу

Голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіон Абашев разом із своєю заступницею Мариною Денойу відвідали КНП Ізмаїльської міської ради «Ізмаїльська міська центральна лікарня» де зустрілися з представниками Міжнародного Медичного Корпусу (International Medical Corps).

У рамках гуманітарної допомоги медичний заклад отримав від гуманітарної організації сучасне медичне обладнання для відділення трансфузіології - холодильники для банку крові, морозильні камери з низьким рівнем температури, морозильні камери для ультранизьких температур, автоматичний запаювач ПВХ трубок контейнерів з кров’ю, міксери для контрольованого взяття крові у донора, низькошвидкісні рефрижераторні центрифуги, розморожувач плазми крові, термосумку для компонентів крові, контейнери для крові з розчинами ЦФД та САГМ. Дане обладнання необхідне для якісної заготівлі донорської крові та її компонентів, які життєво необхідні пацієнтам лікарні, для підвищення якості трансфузій та імунологічної безпеки пацієнтів. Зберігання донорської плазми з використанням новітнього обладнання та сучасних технологій дозволяє здійснювати цілодобовий моніторинг температурних умов зберігання продукції.

Зазначемо, що нещодавно на території лікарні було завершено роботи з будівництва та обладнання двох артезіанських свердловин зі встановленням систем доочищення води, що забезпечить автономне водопостачання лікувально-профілактичного закладу якісною питною водою. Виконання робіт відбувалось за участю саме Міжнародного Медичного Корпусу, який від початку широкомасштабної агресії російської федерації проти України надає допомогу громадам Ізмаїльського району та вимушено переміщеним особам, які знайшли тут прихисток.

Висловлюємо вдячність International Medical Corps за своєчасну та необхідну допомогу мешканцям Ізмаїльського району. Ця глобальна гуманітарна некомерційна організація з моменту вторгнення росії в Україну розширила свої зусилля з надання допомоги в Україні та співпрацює з установами охорони здоров’я та місцевими партнерами, щоб надавати послуги з порятунку життя.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews