Геннадій Труханов: У нас безліч проблемних питань і вирішувати їх ми маємо разом

Одеса - місто з багатою історією, місце зосередження закладів вищої освіти та професійних освітніх закладів, місто, яке із впевненістю дивиться в майбутнє та покладаєтеся у своєму розвитку на молодь.

Про це йшла мова під час наради Одеського міського голови Геннадія Труханова з головами комітетів новоствореної Одеської молодіжної ради.

Як пише сайт мерії, під час зустрічі Молодіжна рада презентувала свою інформаційну політику та канали комунікації з молоддю, план дій на найближчий час у гуманітарній та культурній сферах, зокрема зі збереження культурної та історичної спадщини.

«Ми не можемо змінити наше минуле, але можемо впливати на майбутнє. Одесу створювали особистості, ми маємо з повагою ставитися до тих, хто залишив свій слід в історії міста», - сказала Ганна Березна, яка очолює комісію з культури, спорту та європейської інтеграції Молодіжної ради.

Також учасники зустрічі обговорили нагальні потреби, а саме: створення молодіжного простору для роботи ради та комунікації зі студентськими радами, міжнародними донорами та молодіжними радами інших українських та іноземних міст.

«У нас безліч проблемних питань і вирішувати їх ми маємо разом. Адже ви і є майбутнє Одеси. Я хочу, щоб голос молоді звучав гучно. А також, щоб ми мали спільні результати, які відчують люди», - сказав Геннадій Труханов.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews