Геннадій Труханов: Це важливе завдання, особливо зараз, коли ворог нищить все українське

Одеський міський голова Геннадій Труханов зустрівся з т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростиславом Карандєєвим, який перебуває в Одесі з офіційним візитом, -пише сайт мерії.

Під час діалогу сторони обговорили питання збереження культурної спадщини в Одесі, відродження української реставраційної школи, внеску ЮНЕСКО у процес відновлення пошкоджених пам’яток.

Також учасники зустрічі торкнулися процедурних питань, пов’язаних з уточненням меж об'єкта всесвітньої спадщини «Історичний центр Одеси».

Наступними кроками є розроблення науково-проєктної документації щодо режимів використання об’єкта всесвітньої спадщини, а також створення відповідної структури з його управління.

Як зазначив очільник профільного міністерства Ростислав Карандєєв, у цих питаннях має бути децентралізація повноважень: орган управління має бути там, де знаходиться об'єкт ЮНЕСКО.

Керівник міністерства культури відзначив тісні робочі зв’язки зі структурними підрозділами муніципалітету, висловив сподівання на подальше поглиблення співпраці.

«Підтримка культури та збереження спадщини - це важливе завдання, особливо зараз, коли ворог нищить все українське. Для мене також принципово сьогодні не втратити баланс і зберегти Одесу в Одесі - те, чим пишаються одесити та заради чого їдуть до нашого міста гості», - зазначив Геннадій Труханов.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews