Жителі Одеської області стали на коліна

Сьогодні Кілія знов поринула у скорботу: місто проводило в останню путь ще одного молодого Героя – 32-річного солдата Дениса Ногая. На шляху похоронної процесії вишукувалися місцеві мешканці, які прийшли, аби віддати йому останню шану.

Портал Бссарабія інформ нагадав, що загинув стрілець-помічник гранатометника під час мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Первомайське Покровського району Донецької області 29 лютого. Він вірно служив Батьківщині в складі Другого мотопіхотного відділення другого мотопіхотного взводу першої мотопіхотної роти.

На в’їзді до міста його “на щиті”, прихиливши коліно, зустрічали місцеві мешканці.

В день його поховання нестримно вила поліцейська машина. Пішки Героя проводжали з його будинку по вулиці Сергія Карадобрі до Свято-Миколаївського храму, де пройшла церемонія прощання. Шляхом – від Центрального парку до вул. Татарбунарська – вишукувався живий коридор. Далі процесія рушила центральною вулицею міста, де біля міськради попрощатися з ним вийшли представники місцевого самоврядування на чолі з очільником громади Вячеславом Чернявським та небайдужі містяни.

Поховали Захисника на Новому цвинтарі.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews