Окупанти вбили захисника України з Одеської області, який мріяв про щасливе майбутнє для своєї родини

2 березня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Піщане Харківської області загинув головний сержант 6 танкової роти 2 танкового батальйону Никифоров Олександр Вікторович, призваний на військову службу за загальною мобілізацією у вересні 2022 року.

Олександр Вікторович, 1974 року народження, народився і все своє життя проживав у селі Нагірне Антонівського старостату. Працював трактористом-механізатором в ПП «Маєр-Дельфс-Агро ". Створив міцну сім’ю. Люблячий і турботливий батько, який мав велику втіху від трьох своїх діток. Пишався своїм онуком. Відповідальний і життєрадісний, усміхнений і щирий. Як і кожен громадянин України мріяв про щасливе майбутнє для своєї родини, заради якого віддав своє життя.

Окнянський селищний голова, депутатський корпус, виконавчий комітет селищної ради, Антонівський старостинський округ та всі мешканці громади висл
овлюють щирі співчуття родині з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя.

«Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини та нехай добрий, світлий спомин про захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа загиблого захисника Олександра Вікторовича Никифорова знайде вічний спокій», - йдеться у повідомленні на сторінці Окнянської селищної ради.

 

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews