Стала відома правда про причини отруєння учнів ліцею в Одеській області

Попередньо поліцейські встановили, що на великій перерві у коридорі навчального закладу між двома ученицями восьмого та дев’ятого класу виник конфлікт, в ході якого молодша дівчинка розпилила у бік старшої перцовий балончик.

Унаслідок розпилення газу, окрім старшої учасниці сварки, постраждали ще п’ятеро учнів шостого, сьомого та дев’ятого класів, які знаходилися в коридорі. Першу допомогу дітям надала медична сестра ліцею, після чого викликана «швидка» доставила їх до районної лікарні. Стан дітей задовільний.

При спілкуванні з матір'ю 14-річної дівчини, яка розпилила газ, остання пояснила, що вона придбала доньці балончик для самооборони. Дії дитини кваліфіковані як дрібне хуліганство, але оскільки вона не досягла віку, з якого настає адміністративна відповідальність за скоєне правопорушення, ювенальні поліцейські вирішуватимуть питання щодо складання відносно її матері протоколу за ч. 3 ст. 184 КУпАП. Нею кваліфікується вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачено Кодексом України про адміністративні правопорушення, крім порушень, передбачених частинами третьою або четвертою статті 173-4 (булінг) цього Кодексу.

Санкція статті тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від 850 до 1700 гривень.

Повні обставини події встановлюються.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews