В Одеській області влаштували «розборки» зі стріляниною

До редакції «Бессарабії INFORM» на умовах анонімності звернувся житель Татарбунар, який повідомив, що вчора увечері в центрі міста біля магазину «Єва» четверо молодиків здійснили напад на молоду сім’ю. Також він зазначив, що ці люди роблять злочини не вперше, але їм все сходить з рук.

За його словами, близько 18:00 чоловік, жінка та їхня чотирирічна дитина на авто під’їхали до крамниці, де уже був припаркований автомобіль з чотирма молодиками. Мати з дитиною вийшли з автівки першими, слідом ─ чоловік. Зловмисники також покинули своє авто, дістали зброю і газовий балончик та направили у бік родини, а також почали бити палками чоловіка. Той намагався захиститися, а дитина, злякавшись, втекла.

Після нападу, зловмисники покинули місце події. Каретою «швидкої» чоловіка доправили до місцевої лікарні з вогнепальними пораненнями з травматичної зброї в області плеча та ребер, чому у “БІ” є документальне підтвердження.

За словами нашого співрозмовника, після того, що сталося, одразу представники поліції відмовились приймати заяву дружини, натомість попросили написати пояснення того, що сталося. Чоловік заяву до правоохоронців подавати не бажав через страх та погрози молодиків підірвати гранатами всю родину.

Також відомо, що на місці події один з нападників загубив свій телефон, проте коли сьогодні жінка таки наполягла подати заяву до поліції, зі слів правоохоронців, виявилося, що нібито телефону й не було, а четверо нападників наразі проходять у справі як свідки події. Сьогодні з місця, де відбулася стрілянина, зникла і камера відеоспостереження поліції.

За словами нашого співрозмовника, молоді люди вдаються до такого беззаконня уже не вперше ─ і безпосередньо до цієї сім’ї, і до інших мешканців. Ймовірно, через конфлікт з потерпілим чоловіком, його дружині підпалювали авто, погрожували, але на її заяви до поліції реакції не було. Окрім цього, близько року тому вони уже влаштовували стрілянину біля «АТБ», проте їм вдалося вийти «сухими з води». Два місяці тому вони потрапили на лаву підсудних за побиття 25-річної жінки, але справу теж «зам’яли».

На даний час, за попередньою інформацією, чотирирічна донька потерпілих потребує психологічної допомоги через пережитий стрес.

Наш співрозмовник зауважує, що звернувся за допомогою до ЗМІ для широкого розголосу, адже люди, яких кошмарять ці покидьки, знаходяться у відчаї та постійному страху за своє життя, а надії на місцевих правоохоронців просто не залишилося.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews