Одеська область: 41 мешканець Ізмаїла героїчно загинув за незалежність України

Сьогодні, 24 лютого, виповнюється два роки від початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 10 років тому з окупації Автономної Республіки Крим, частини Луганської та Донецької областей. Таку думку висловив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

Він наголосив, що своєю збройною агресією російська федерація розвʼязала першу у ХХІ столітті континентальну війну в Європі. «Під надуманим приводом кремль поставив за мету знищити військовим шляхом Українську державу та нашу ідентичність. Водночас ця агресія виявилася викликом міжнародному світовому порядку, створеному після Другої світової війни, порушила загальну стабільність у Європі та стала глобальною загрозою для світової безпеки.

Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну 2022 року остаточно викрило істинні наміри агресивного режиму. Російська федерація веде проти України екзистенціальну війну, метою якої є не лише захоплення нашої території, а й знищення української державності та національної ідентичності і геноцид Українського народу. Жорстокий ворог не має наміру зупинятися, він не рахується з величезними втратами і готовий продовжувати агресію до досягнення своїх цілей. Відтак кожен українець сьогодні має усвідомлювати необхідність особистої активної участі в обороні держави - чи на фронті, чи в тилу.

Зупинити наступ військ російської федерації, зірвати їхні плани щодо захоплення за лічені дні України вдалося лише завдяки спільним зусиллям Сил безпеки та оборони України, масового волонтерського руху і українців, що піднялися на боротьбу з ворогом. Цей день, 24 лютого, символізує незламність та стійкість Українського народу у відсічі російської агресії.

Сьогодні тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і мешканці міста Ізмаїл, героїчно захищають Батьківщину зі зброєю в руках. Ми усвідомлюємо дуже дорогу ціну шляху до Перемоги. За незалежність, за можливість кожного з нас обирати, як жити і в якій Україні, віддають життя наші воїни, наші Герої, наші Захисники та Захисниці. Ми молимось за них, ми схиляємо голови перед їх памʼяттю».

41 мешканець нашого міста героїчно загинув за незалежність України:

капітан Олександр Світличний,
штаб-сержант Андрій Запорожцев,
старший сержант Євген Кльован,
солдат, старший стрілець Юрій Караванський,
штаб-сержант В’ячеслав Куля,
головний сержант Тимур Куницький,
солдат Владислав Гузенко,
солдат Руслан Юдін,
солдат Михайло Кіосе,
старший лейтенант Євгеній Ромовський,
старший сержант Володимир Сидоренко,
солдат Михайло Діденко,
солдат Олександр Єфимов,
солдат Олексій Стоян,
солдат Віктор Логінов,
солдат Сергій Левченко,
майор Сергій Гоменюк,
солдат Руслан Федик,
солдат Олександр Ільюк,
солдат Валерій Кидик,
солдат Віталій Сиваченко,
старший сержант Володимир Хану,
солдат Дмитро Арсеньєв,
солдат Роман Сергєєв,
солдат Григорій Міхов,
солдат Богдан Міхалакі,
штаб-сержант Генадій Горшков,
солдат Володимир Іванов,
солдат Андрій Ширенков,
старший солдат Віталій Гусаков,
солдат Сергій Байков,
солдат Олексій Мельник,
молодший сержант Валентин Стефаніка,
солдат Леонід Шахрай,
солдат Віктор Чечін,
молодший сержант Геннадій Степанов,
сержант Сергій Шелковников,
солдат Олександр Кройтор,
солдат Олександр Горобченко,
старший лейтенант Ярослав Білинський,
солдат Віктор Мазурін.

Вони віддали найцінніше - життя, за свободу та прагнення жити у власній незалежній державі. Своїми жертовними вчинками українські воїни щодня доводять, як треба любити рідну землю, з гідністю виконувати свій обовʼязок, бути вірними присязі та побратимам, - наголосив мер Ізмаїла.

 

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews