В Одесі керівник благодійного фонду «Аджалик» занепокоєний з приводу подій на кордоні з Польщею

Керівник фонду «Аджалик» Сергій Кривенко висловив сподівання, що правоохоронні органи Польщі розберуться з тими тривожними подіями, що відбуваються зараз на кордоні. Про це він пише у дописі в соціальній мережі Фейсбук.

«Звичайний польский фермер» з плакатом про путіна зареєстрований у російській соцмережі «Вконтакте», та ще й є у базі «Миротворця» як агент спецслужб росії. Активний учасник російських соціальних мереж та телеграм каналів.

Теж саме відбувалось в 2013-2014рр. на Донбасі та в Криму.

Чому я хочу акцентувати на цьому увагу?

Велика кількість польського народу максимально допомагає та бореться разом з нами проти російського вторгнення. Хтось приймає безкоштовно українські сімʼї та дітей.
Хтось ремонтує військову техніку. Хтось виробляє снаряди для гармат та танків. Ви не уявляєте скільки роблять поляки по своїй добрій волі для підтримки українців. Ми вдячні за це народу Польщі».

Керівник фонду «Аджалик» схвильований з приводу антиукраїнських акції польських фермерів.
Звісно що є у Польщі і ті, які проти українців. Вони роблять все щоб ми не перемогли. Максимально шкодять на своїх рівнях. Їх маленький відсоток. Сподіваюсь польські правоохоронці розберуться з тими тривожними подіями, що відбуваються зараз на кордоні», - наголосив Сергій Кривенко.

 

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews