Пошуками підлітків займався весь особовий склад територіальних підрозділів поліції з Одеси

16-річний хлопець поїхав гостювати до друга у Вінницьку область, а на рік молодша дівчина гуляла з подругою в Одесі. На щастя жодних протиправних дій відносно неповнолітніх скоєно не було.

Про зникнення юнака у п’ятницю його мати повідомила співробітникам відділення поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1. Зі слів жінки, ще три дні тому син пішов з дому і не виходив з нею на зв’язок. З такою ситуацією вона стикнулася вперше та намагалася своїми силами розшукати дитину, але тільки згаяла час.

Аналогічне повідомлення надійшло у неділю до чергової частини відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 від матері 15-річної дівчини. Жінка пояснила, що в суботу після сімейного конфлікту донька пішла з дому і не повернулась та не повідомила, де і з ким знаходиться. Раніше вона вже так вчиняла, але самостійно поверталась. Цього ж разу її відсутність затягнулась.

Пошуками підлітків займався весь особовий склад територіальних підрозділів поліції. Правоохоронці перевірили місця ймовірного перебування зниклих - вулиці, розважальні заклади та інші громадські місця, промоніторили їхні сторінки у соціальних мережах, опитали друзів та знайомих, а також містян, які могли б їх бачити. В ході оперативно-розшукових заходів поліцейські вже наступного ранку встановили, що юнак в гостях у друга у Вінницькій області, і поїхали за ним. А от дівчину розшукали в іншому районі Одеси, де вона гуляла з подругою.

Співробітники сектору ювенальної превенції провели профілактичну бесіду з підлітками щодо недопущення аналогічних випадків в майбутньому та повернули їх додому. Відносно батьків склали протоколи за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей.

 

 

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews