Одеська область: в Ізмаїлі попрощаються із захисником України, який віддав за Перемогу над ворогом найдорожче

Ізмаїл в понеділок, 29 січня, проводить в останню путь водія протитанкового взводу 2 механізованого батальйону солдата Олександра Олександровича Горобченка, який загинув в районі виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності та незалежності України. Про це повідо.мив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко

Він народився 1993 року в Татарбунарському районі, після завершення навчання в девʼятому класі загальноосвітньої школи приїхав до Ізмаїла до технікума, де вчився на механіка – автівки увійшли в його життя в ранньому дитинстві: батько-шофер посадив сина за кермо, коли тому не виповнилось і десяти рочків. Навчання продовжив у Києві – у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Своє кохання зустрів в Ізмаїлі – майбутня дружина вчилась на педагогиню. 2015 року народилась родина, потім – донька та трохи пізніше - син. Олександр весь свій час віддавав родині, професії та автівкам, працював на підприємстві водієм (розвозив продукти), не відмовляв друзям у допомозі, волонтерив, донатив.

А 16 березня 2023 року Україна призвала його на захист рідної землі від російської навали. Після навчання військовій справі опинився в районі проведення бойових дій.
Був водієм – вивозив поранених та загиблих побратимів.

Був нагороджений відзнакою Командувача військ оперативного командування «Південь».

Його чекали вдома на початку лютого – він збирався у відпустку.

Але повномасштабна воєнна агресія росії проти України перекреслила плани та мрії…

При виконанні завдання (їхав вивозити поранених) водій протитанкового взводу 2 механізованого батальйону солдат Олександр Олександрович Горобченко, вірний військовій присязі та українському народові, віддав за нашу спільну Перемогу над ворогом найдорожче – власне життя.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews