Депутат Одеської облради Андрій Бабенко разом з Юлією Тимошенко доставили допомогу для захисників України: незважаючи на обстріли

Херсонська область була масово атакована агресором. Вже вкотре рʼосія вчинила воєнний злочин — більш ніж 100 цивільних чекали відправлення евакуаційного потягу, як в цей час ворог розпочав обстріл міста Херсон. Обстріляли низку населених пунктів Херсонщини. На жаль, є загиблі та постраждалі.

Але, незважаючи на всі події, депутат Одеської обласної ради Андрій бабенко з командою та головою Ананьївської міської територіальної громади Юрієм Тищенко все ж приїхали до військових, які відстоюють незалежність держави на Херсонському напрямку. «Метою було привезти необхідну допомогу для хлопців, спільно із Юлією Володимирівною Тимошенко — нам це вдалося», - пише депутат на власній сторінці у соцмережі Фейсбук.

Андрій Бабенко подякував румунським друзям, особливо Протоієрею Олегу Петрову, Петру Габор, Василію Рошкован за організацію гуманітарної допомоги для захисників

«Дякую всім і кожному, хто долучився до челенджу #шматочоксвятавоїнамЗСУ, який ініціювала заступник голови Роздільнянської районної ради Альона Александрова.

Саме завдяки вам, наші військові змогли отримати частинку домашнього тепла і турботи.

Моральна підтримка це важливо, адже зараз великі свята, які ми зазвичай проводимо в родинному колі. Зворушливі дитячі малюнки, щира турбота — підняли настрій і надали сил нашим захисникам.

Нагадую нам, що ми сильні та здатні на ще більше. Ми вже довели свою стійкість і згуртованість.

Попереду можуть чекати нові виклики. Але ми маємо триматися одне одного і не бути осторонь.
Наш шлях до перемоги триває», - зазначив депутат Одеської обласної ради.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews