Окупанти вбили захисника країни з Одеської області, який був батьком двох дітей

Теплицька громада простилась з Героєм ─ Іваном Івановичем Гечевим. Навколішки мешканці сіл Теплиця, Веселий Кут, Роща та Мирнопілля в рідному селі Івана, Мирнопіллі, зустріли свого Захисника. Прощання відбулось у будинку загиблого, потім відспівували в храмі Дмитрія Солунського, поховали Героя на місцевому цвинтарі біля військових побратимів. Про це, із посиланням на Болградську РВА, повідомляє «Бессарабія INFORM».

Іван Гечев народився 1983 року в селі Мирнопілля в багатодітній родині. У 1990 році пішов до Мирнопільської школи, яку закінчив у 2001 році. Далі ─ вступив до Одеського профтехучилища, де отримав спеціальність «кухар-кондитер». А в 2003 році вступив до лав ЗСУ, де спочатку служив кухарем, потім рятувальником.

Іван у 2004 році брав участь у ліквідації аварії, що сталася на складах боєприпасів у результаті вибуху в селищі Нова Богданівка Запорізької області.

Після закінчення строкової служби пройшов навчання та отримав диплом рятувальника. П’ять років працював у місті Одеса в службі з надзвичайних ситуацій – рятувальником. Влітку 2022 року добровільно пішов до армії. Служив інспектором прикордонної служби I категорії – начальником мінометної групи.

Іван Іванович Гечев загинув у бою 15 листопада 2023 року в Луганській області Сватівському районі селі Новоєгорівка, виконуючи бойове завдання. Він до останнього подиху залишався вірним присязі.

Без батька залишились двоє дітей Катерина та Максим, а також дружина Наталія, батько, брати та сестра.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews