В Одесі проведено нагородження переможців конкурсу художнього та прикладного мистецтва «Мир — творіння Боже»

З благословення Високопреосвященнійшого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, відділом релігійної освіти та катехізації Одеської єпархії на чолі з протоієреєм Димитрієм Яковенко було проведено нагородження переможців конкурсу художнього та прикладного мистецтва "Мир - творіння Боже". Про це інформує прес-служба Одеської єпархії УПЦ.

До уваги журі, серед якого були члени Національного союзу художників України, було представлено 200 робіт учнів недільних шкіл місця Одеси та області, художніх студій, шкіл мистецтв, центру раннього розвитку, а також Одеського фахового художнього коледжу імені М. Б. Грекова.

Виставка малюнків та церемонія нагородження були проведені в приміщенні учбового центру храму святої рівноапостольної Марії Магдалини. Через велику кількість робіт досить високого художнього рівня було прийняте рішення розділити призові місця між кількома учасниками. Окремо було відзначено в номінації "Живопис" студентку першого курсу ОФХК ім. М.Б. Грекова Пуліну Дар'ю за представлену персональну міні виставку.

Порадували своєю яскравістю та оригінальністю роботи учнів недільної школи Свято-Іверського чоловічого монастиря.

Особливо відзначилася своєю плідною діяльністю недільна школа храму святих Жен-Мироносиць, яка надала для участі у конкурсі найбільшу кількість робіт.

Всіх призерів, у тому числі наймолодших (5 - 6 років), було нагороджено пам'ятними дипломами та подарунками.

Виставка вийшла досить яскравою, позитивною, здатною передати радість чистих , щирих дитячих душ. Організатори конкурсу сподіваються, що цей культурний захід залишиться доброю традицією, та й надалі буде залучати ще більшу кільність учасників.

 

 

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews