Світлана Осауленко запевнила, що одеситів без допомоги не залишить

Депутатка міської ради Світлана Осауленко опублікувала на власній сторінці у соцмережі Фейсбук шокуючі фотографії про стан житлового будинку за адресою вулиця Педагогічна, 18. Важко уявити, що таке можливо у наш час, але реалії є справді сумними.

Світлана Осауленко запевнила, що у цей житловий будинок не потрапляла ракета окупантів. Причина нинішнього стану справ зовсім інша.

«Ви можете побачити стан будинку, утриманням якого керує приватна компанія топ чиновника, який донедавна керував в місті, а тепер буде «підтягувати» управління важливими сферами в одному з районів області. Дверні пройоми на підпорах, будинок тріщить по швах. Можна сміливо говорити про потенційну аварійність будівлі.
Щоб врятувати багатоквартирний будинок були виділені кошти з обласного бюджету (субвенція) для запобігання подальшої руйнації важливих конструкцій», - пише депутатка.

Світлана Осауленко повідомила, що «дехто, намагаючись «зачепити» особисто мене (цей будинок знаходиться у моєму виборчому окрузі), запустив провокаційні статті. наслідком яких стало скасування означеної субвенції. Мене ви «зачепити» вже не зможете, шановні анонімні письменники. Не ви перші. А ось будинок, де проживають сотні людей, ви залишили без ремонту. Вам, звичайно, байдуже. А от мені ні. Тому працюємо далі».

Мешканці міста висловили подив, що анонімні публікації телеграм каналів стають виправданням того, що житловий будинок в Одесі так і не відремонтували, а люди продовжують перебувати у небезпечному для життя житлі. За словами Світлани Осауленко, все це справді обурює, адже публікація телеграм каналу не мала жодної доказової бази.

На зустрічі з одеситами Світлана Осауленко запевнила, що докладе усіх зусиль, щоби допомогти їм жити у безпечному житлі.

 

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews