Жителів Одеської області закликали стати учасниками живого коридору

Саратська громада, Плахтіївка, прощатиметься із захисником Сухарським Олегом Станіславовичем, який до останнього подиху боронив рідну землю від ворога. Як пише Бессарабія інформ, розклад траурної процесії опублікували земляки Героя у соцмережі.

Як розповідають односельці, Олег Сухарський народився і виріс в селищі Сарата в родині військовослужбовців. В дитинстві завжди спілкувався з підлеглими батькові – старшиною батареї, солдатами, добре розумів військове господарство.

“З 2009 року життєвий шлях привів у сусідню Плахтіївку. Разом з дружиною Вікторією будували майбутнє, виховували двох діточок. Добрий, господарь, майстеровитий та людяний Олег працював механізатором у місцевому сільгосппідприємстві. Життєві плани зруйнувало російське вторгнення в Україну”, – йдеться у публікації.

З перших днів війни солдат Сухарський став до лав Саратського ТЦК, а влітку 2023 року був направлений до військової частини, що брала участь у бойових діях.

25 вересня, під час підготовки до бойового виходу, серце Олега зупинилося.

Завтра, 28 вересня о 09.00, траурна процесія почне свій рух від Саратської лікарні за маршрутом: площа Соборна/кірха – вул.Вернера/Нова пошта – вул.Готліба Фейгеля – вул.Ігн
аца Ліндла – Свято- Покровський храм де відбудеться о 09:30 відспівування спочилого воїна.

Після прощання траурний кортеж рушить у Плахтіївку до родинної домівки, а потім на місцевому цвинтарі відбудеться поховання земляка-Героя.

Всіх жителів громади закликають віддати останню шану Захиснику України, долучившись до коридору Пам’яті за вказаним маршрутом.

Для тих, хто має бажання поїхати в Плахтіївку до місця поховання, селищною радою буде організовано автобус, який відправиться відразу після завершення служби в храмі.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews