В Одесі власник зруйнованого окупантами готелю обіцяє його відбудувати знову

Власником готелю «Одеса», який минулої ночі зруйнували окупанти, є відомий підприємець Андрій Ставніцер. У дописі на власній сторінці у соцмережі Фейсбук він пише, шо має намір знову відбудувати зруйнований готельний комплекс.

«Я мріяв побудувати в Одесі красиву, сучасну набережну для прогулянок, з концертною залою (ім'я, звичайно, Жванецького), з причалом для круїзних лайнерів, з ковзанкою взимку, велодоріжками, ресторанчиками та магазинчиками. У Одеси нарешті з'явилася набережна. Місце, куди хотілося б приходити у вихідні з дітьми – куди хотілося б приїжджати туристам і звідки ходили б морські трамвайчики, як у Стамбулі.

Цей готель - пам'ятник роздовбай і несмаку - не подобався мені так само, як усім одеситам, тому я мріяв його нарешті реконструювати. Мріяв про це я давно, проінвестував мільйони доларів, викупив частку у приватних інвесторів і, незважаючи на війну, закривав угоду з державою. Ініціював концесію всієї території пасажирського Морвокзалу, знайшов партнерів, які готові були зі мною інвестувати у будівництво зони, яка не поступається Барселоні чи Копенгагену. Навіть підібрав вже кілька світових урбаністів та архітекторів», - пише Андрій Ставніцер..

Він запевнив, що зруйнований готельний комплекс буде відновленою та звернувся до окупантів: Не дочекаєтеся, тварюки. В Одесі буде так красиво, як вам ніколи не насниться у ваших жахах.

Андрій Ставніцер висловив задоволення з приводу того, що під час ракетного обстрілу Одеси обійшлося без жертв.

 

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews