Міжнародний день солідарності журналістів ігуменя жіночого монастиря УПЦ святкувала разом з представниками одеських ЗМІ

Ігуменя Одеського Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря взяла участь у зустрічі представників одеських ЗМІ з нагоди Міжнародного дня солідарності України.
Захід відбувся з ініціативи обласної організації Національної спілки журналістів України.

Нажаль в Україні, зокрема і в Одеській області, тривають утиски журналістів, які критикують владу за недолугі дії. Зокрема, нещодавно головному редактору газети «Вісті Ананьївщини» Володимиру Сєдову зламали пальці на руці та побили за його гострі публікації.

Учасників святкових зборів в Одесі привітав голова обласної організації НСЖУ Юрій Работін.

Виступила перед журналістами і настоятелька жіночого монастиря УПЦ в Одесі.

«День Міжнародної солідарності журналістів. Зустріч з колегами в бібліотеці їм. І. Франко. Вітання директору бібліотеки пані Наталії Кликовій з днем ангела. Творче натхненне спілкування», - пише матушка Серафима на власній сторінці у соцмережі Фейсбук.

Нагадаємо, що 8 вересня було названо Міжнародним днем солідарності журналістів на черговій конференції ООН. Таким чином, цей день є не просто черговим професійним святом, але і день, коли всі журналісти можуть відчути своє єднання, солідарність.

У Міжнародний день солідарності журналістів в усьому світі проходять конференції, з’їзди, на які збираються журналісти з різних країн. Вони не тільки діляться своїм досвідом, а й отримують нагороди за свою часом дуже небезпечну працю.

 

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews