Світлана Осауленко оприлюднила термінове звернення: Зиму Будинок вчених не переживе

Депутат Одеської міської Ради Світлана Осауленко звернулася до усіх будівельних компаній, представників бізнесу, благодійних фондів, небайдужих одеситів задля допомоги Будинку вчених. Текст звернення оприлюднений на її публічній сторінці у соцмережі Фейсбук.

Вона нагадала, що 23 липня країна агресор вкотре здійснила масований ракетний обстріл Одеси, під час якого були зруйновані/пошкодженні житлові будинки, комунальні установи, собор, памʼятки архітектури.

Вже наступного дня після чергової масованої атаки Одеси, разом з друзями з американської благодійної організації ,,Nova Ukraine’’ Світлана Осауленко прийшла до пошкодженого Будинку вчених.

«Усіма нами улюблений Будинок Вчених також постраждав. Ракета влучила в 50 метрах від будівлі, пошкодивши фасад, вибивши віконні рами, пошкодивши внутрішню частину. На превеликий жаль - загинув охоронець», - йдеться у повідомленні.

Світлана Осауленко розповіла, що під час комунікації з американською благодійною організацією ,,Nova Ukraine’’ було розглянуто можливість швидкої допомоги Будинку вчених. «В таких випадках надзвичайно важливо швидко реагувати та діяти. Велике дякую благодійній організації ,,Nova Ukraine’’ за надану допомогу! Першу частину допомоги вже отримано, наступну частину очікуємо.

На превеликий жаль, покрівля Будинку вчених сильно постраждала, і якщо її терміново не відремонтувати - зиму Будинок вчених не переживе».

На ремонт покрівлі необхідно близько 3 млн. грн.

«Я впевнена, що у памʼяті більшості з Вас є приємні та теплі спогади, які повʼязані з Будинком вчених.

Давайте разом допоможемо нашому улюбленому Будинку вчених вилікуватися».

Світлана Осауленко запропонувала всім, хто бажає допомогти Будинку вчених писати про це на її сторінки у різних соціальних мережах (у приватні повідомлення).

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews