На війні загинув рідний брат насельника Покровського скиту Одеської єпархії УПЦ в селі Маринівка

Сталася трагедія в родині насельника Свято-Покровського скиту с. Маринівка Одеської єпархії УПЦ ієродиякона Тихона (Тишковця). 7 липня 2023 року, виконуючи свій військовий обовʼязок, захищаючи Україну під Бахмутом, загинув його старший брат Михайло Віталійович Тишковець.

13 липня 2023 року у Покровській церкві села Вельбівне Острозького благочиння було звершено чин похорону захисника України Михайла Тишковця.

В останню дорогу провести воїна прийшли рідні, друзі, знайомі, жителі сусідніх населених пунктів. Його зустрічали на колінах віддаючи останню шану Герою.

Михайло був одружений і виховував чотирирічного сина.

У 2014 році воїн пройшов АТО. Коли розпочалась війна, прийшов до лав ЗСУ першого ж дня. Понад рік разом із побратимами тримав оборону на Бахмутському напрямку. Михайлу назавжди залишиться 30 років. Поховали Героя на кладовищі у селі Вельбівне. У цьому населеному пункті він проживав разом з дружиною та сином.

Одеська єпархія УПЦ та Благодійний Фонд «Покров та милосердя» одразу ж надали посильну матеріальну допомогу сім'ї загиблого воїна.

«Щирі співчуття родині… Нехай Господь прийме душу воїна Михайла і оселить там, де праведні спочивають.

Вічна пам‘ять і шана Герою», -- пише прес-служба Одеської єпархії.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews