Ситуацію на пляжах Одеси назвали катастрофою

Депутатом з групи «Українська мрія» в Одеській міськраді Михайлом Карпенчуком була ініційована та проведена нарада з приводу екологічного стану акваторії Чорного моря та міського узбережжя, які зазнали значного забруднення через підрив окупантами Каховської ГЕС.

«На сьогодні ступень забруднення морської води перевищує допустимі норми, рівень солоності води в Одеському заливі знижено більш ніж в три рази. Через це, купання в морі ЗАБОРОНЕНО. Також існує загроза потрапляння на узбережжя мін, які можуть здетонувати, через що навіть знаходитись на пляжах сьогодні небезпечно», - повідомив Михайло Карпенчук на власній сторінці в соцмережі Фейсбук.

Він наголосив, що проводиться щоденний моніторинг екологічного стану акваторії комунальними підрозділами та фахівцями Екологічної інспекції Південного округу.

Комунальні підрозділи проводять роботу з очистки узбережжя від сміття, яке було винесено морем на пляжі. До роботи також долучились орендатори пляжів, але на превеликий жаль не всі.

На найближчий термін запланували співпрацю з Українським науковим центром екології моря для прогнозування наслідків катастрофи та методів протидії подальшого забруднення узбережжя.

Михайло Карпенчук подякував усім присутнім керівникам та фахівцям комунальних підрозділів, колегам по міській раді й виконкому за плідну співпрацю. «Сьогодні ми долаємо наслідки проблем які не ми утворили, але вирішувати їх необхідно саме нам», - повідомив депутат міськради з групи «Українська мрія».

 

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews