В Одесі виявили прихильника окупантів

55-річний зловмисник активно поширював антиукраїнський контент та захоплювався діями російських військових.

Викрили правопорушника дізнавачі відділу поліції № 4 Одеського районного управління поліції № 1 за оперативним супроводом співробітників Служби безпеки України.

На своїй сторінці в забороненій в Україні соціальній мережі “Одноклассники” шанувальник «руського міра» поширював публікації із закликами до підтримки рішень та дій президента російської федерації, виправданням дій окупантів та закликами щодо територіальних змін нашої країни.

“Поліцейські вилучили в правопорушника мобільний телефон та комп’ютерне обладнання з доказами протиправної діяльності та, за наявності достатньої кількості зібраних доказів, під процесуальним керівництвом Київської окружної прокуратури міста Одеси повідомили йому про підозру за частиною 1 статті 111-1 Кримінального кодексу України, - розповідає старший дізнавач сектору дізнання територіального підрозділу поліції Костянтин Прохоров. – Йдеться про колабораційну діяльність, тобто публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України та публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та дій держави-агресора”.

Слідство триває.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews