У школах Одеси збирають допомогу для евакуйованих з Херсонщини

Педагогічні працівники, батьки учнів, працівники комунальних служб, соціальні працівники міста Одеси долучилися до надання допомоги мешканцям Херсонщини, які змушені були евакуюватися через підрив Каховської ГЕС.

Як повідломляє офіційний сайт міста, до закладів освіти одесити приносять продукти харчування, засоби гігієни (зубні щітки та пасти, вологі серветки, туалетний папір тощо), одяг, одноразовий посуд, мішки для сміття, бутильовану воду, а також корм для тварин, контейнери для транспортування та інше.

Також гуманітарну допомогу в кожному районі міста приймають міські гуманітарні центри:
- Київський район - Люстдорфська дорога, 33 (ЗОШ № 27)
- Хаджибейський (раніше Малиновський) район - сквер Георгія Гамова, 3а; Одеська народна церква
- Приморський район - вул. Рішельєвська, 18; ЗОШ № 117
- Пересипський (раніше Суворівський ) район - вул. Махачкалинська, 4; ЗОШ № 22

Гуманітарну допомогу для евакуйованих тварин приймають за адресою: вул. Комарова, 8 (Одеська загальноосвітня школа №33).

На базі Одеського ліцею №40 (вул. Давида Ойстраха, 15) за рішенням міського оперативного штабу працює пункт тимчасового розміщення евакуйованих. У двох спортивних залах закладу облаштовано 60 місць (28 та 32 місця відповідно). Працюють туалети та душові, є гаряча вода. Пункт забезпечений продуктами харчування та засобами гігієни, є одяг. Створено кімнату матері та дитини з ігровим куточком. У ліцеї створені безпечні умови для прийняття мешканців Херсонщини, зокрема заклад має укриття на випадок повітряної тривоги.

Інформацію щодо пунктів тимчасового розміщення мешканців Херсонської області та Херсона, що евакуюються в Одесу, прихистку, харчування, забезпечення соціальним і медичним супроводом можна отримати за телефонами, наданими міським Оперативним штабом: 048-705-48-84 та 067-705-84-48.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews