Стало відомо, чи буде в Одесі курортний сезон

Важливе повідомлення на тему курортного сезону поширив у соцмережі Фейсбук депутат Одеської міськради, представник групи «Українська мрія» Михайло Карпенчук.

За його словами, майже кожного дня можна побачити обговорення та суперечки стосовно курортного/пляжного сезону в Одесі. Чи будемо купатись та засмагати? Чи безпечно це?

«Спробую надати відповіді далі по пунктах:

- в Одесі цього року буде лікувально-оздоровчий сезон!

Буде відкрито декілька міських пляжів, на яких є технічна можливість встановити обладнання яке буде захищати узбережжя від морських мін.

- купатись та засмагати можливо буде тільки на спеціально відведених ділянках, яки будуть підготовлені фахівцями спеціальних служб. Перелік пляжів буде оприлюднено найближчим часом.

- саме з цього приводу ми з колегами з міської ради та виконкому ініціювали виїзну інспекцію узбережжя.

Разом з фахівцями Департаменту екології, Управління інженерного захисту та розвитку узбережжя, КП «Узбережжя Одеси», Державної екологічної інспекції Південного округу, КП «Муніципальний центр екологічної безпеки» та КУ «Рятувально-водолазна служба» взяли проби морської води та провели вимірювання повітря й піску з метою встановлення стану забруднення та відповідність екологічним нормам.

- за результатами досліджень піску на пляжах: «Аркадія», «10ст. В. Фонтану», «13ст. В. Фонтану» - дози гама-випромінювання не перевищують допустимі рівні встановлені НРБУ-97.

- за результатами досліджень повітря на пляжах: «Аркадія», «10ст. В. Фонтану», «13ст. В. Фонтану» - не було виявлено перевищення норм ГДК.

Результати дослідження морської води будуть незабаром.

Михайло Карпенчук наголосив, що згодом інформація буде доповнюватись.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews