В Одеській області попрощаються із захисником України, який під час бою з окупантами отримав несумісні із життям поранення

7 травня на Донецькому напрямку біля села Семенівка загинув мешканець села Приморське Одеської області Базиленко Євген. Інформацію підтвердили у Сергіївській територіальній громаді. Захищаючи Україну, Герой отримав несумісні із життям поранення, його не вдалося врятувати.

Про дату та місце прощання із захисником повідомлять додатково.

Портал Вгороде нагадав, що на російсько-українській війні загинули ще два захисники з Одеської області. Так, ще один захисник України, мешканець села Маразліївка, солдат Цвігун Олег Юрійович 1988 року народження, віддав своє життя за Україну.

Воїн загинув 4 травня під час бойового зіткнення у населеному пункті Хромове Донецької області.

Прощання із загиблим солдатом відбудеться 12 травня об 11:00 за адресою: село Маразліївка, вулиця Миру, 58 (Маразліївська ОТГ), Білгород-Днстрівського району.

А сьогодні, 11 травня, Ізмаїл прощався із солдатом Григорієм Михайловичем Міховим 1982 року народження. Він загинув у Краматорському районі Одеської області. У воїна залишилося двоє дітей. Захисника поховано на Алеї слави на Новому цвинтарі.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews