Представник депутатської групи «Українська мрія» Михайло Карпенчук прагне зробити Одесу кращою

Сьогодні, разом із колегою з виконкому Одеської міськради, провели спільну нараду щодо розміщення торгових об'єктів на території парку Шевченка.

Це вже 3-я зустріч із представниками управління торгівлі, КП парки, КП міськзелентрест та департаментом екології. Такою інформацією на власній сторінці у соцмережі Фейсбук поділився представник депутатської групи «Українська мрія» в Одеській міськраді Михайло Карпенчук.

За його словами, за результатами попередніх комісій було встановлено низку порушень, пов'язаних із елементами вуличної торгівлі, які під час плідної роботи вдалося усунути.

«Близько 80% підприємців уклали договори пайової участі для забезпечення підтримки парку в належному стані. Також укладено договори з балансоутримувачем парку та оформлено літні майданчики, що як наслідок дозволить збільшити надходження до міського бюджету.

Є також об'єкти, які включені до плану демонтажу на травень місяць.

Розглянули питання департаменту екології, які винесуть на найближчу сесію одеської міської ради, пов'язане з утилізацією старих ліхтарів та заміною їх на LED».

Михайло Карпенчук наголосив, що продовжує робити Одесу кращою. «Разом до перемоги», - підкреслив депутат.

 

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews