Журналіст Володимир Седов розповів страшну правду про знущання над жителями Одеської області

Ще раз стверджую, що такої шаленої корупції, такого «беспрєделу» як зараз не було ніколи з часів існування вільної та незалежної України. Коли «повязано» все зверху до низу; коли все продається та купляється; коли влада, бандити та правоохоронні органи є одним цілим і здебільшого займаються власним збагаченням та зведенням рахунків з тими хто має іншу думку; коли добитися простій людині правди у боротьбі з бандою корупціонерів сьогодні неможливо. Таку думку на власній сторінці у соцмережі Фейсбук висловив головний редактор газети Вісті Ананьївщини Володимир Седов.

Він підкреслив, що жодного розслідування, жодних перевірок, жодної відповідальності за абсолютно неприпустимі, шокуючі речі сьогодні немає, - здебільшого все лише імітується, все прикривається та «спускається на гальма» і зробити з цим сьогодні щось нереально.

«Місцева влада всіх дурить, показуючи пересічним громадянам, що вони лохи. Всі це знають і всі мовчать - бояться. Як знають і про те, хто очолює банду, хто краде, прикриваючись війною.

А найстрашніше те, що суспільство знаючи про все це - не вимагає нічого. А вони одягли камуфляжі, зробили героїчні селфі в Бахмуті і продовжують дерибанити землі та бюджетні кошти.

А люди чекають, склавши руки, поки "військові прийдуть, після перемоги та лад наведуть".

Не наведуть. Тому що, коли хлопці, які прийдуть з фронту, з окопів (а дуже багатьох вже просто не буде серед живих…) повинні будуть облаштовувати своє особисте життя. Вони вміють героїчно воювати, але не матимуть влади, грошей та досвіду у корупційних ігрищах. А ті досвідчені покидьки з грошима дадуть найбільш активним гроші, посаду і так само будуть керувати й далі, знищуючи все та наживаючись особисто.

Дай Бог, щоб так не трапилось, щоб кожен корупціонер після війни (а бажано - раніше) був відсторонений від влади і поніс кримінальне покарання за розграбовані громади, міста та села. Хочеться, , щоб було саме так, але ставши свідком захмарної корупції, вседозволеності, кумівства - не віриться».

Володимир Седов зазначив що, поки Збройні сили України перемагають на фронтах рашистів – «в тилу всебічно перемагає корупція. І це правда».

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews