В Одесі затримали зрадника, який працював на окупантів

Спіробітники Служби безпеки України затримали зловмисника, який поширював інформацію про місця розташування підрозділів Сил оборони і стратегічно важливих об’єктів оборонно-промислового комплексу Одеси. Саме за його координатами окупанти здійснили один з ударів іранськими дронами «Shahed» по території обласного центру.

Як повідомили в Управлінні СБ України в Одеській області, поплічником окупантів виявився радіомеханік одного з одеських заводів військово-промислового комплексу.

Як пише телеграм канал Бессарабія інформ, чоловік поширював у створеній ним в «Telegram» групі, учасники якої були переважно росіяни, інформацію про місця розташування на оборонному підприємстві та поряд з ним підрозділів Сил оборони та їх озброєння. Крім того, інформатор «зливав» дані щодо виконання підприємством оборонних замовлень.

Встановлено, що після російських повітряних атак фігурант фіксував та поширював у власній групі наслідки «прильотів» із деталізацією ступенів ураження атакованих обʼєктів. Ці дані ворог міг використати для здійснення повторних та підготовки нових ударів дронами-камікадзе по українському місту.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань).

Ворожого агента взяли під варту без визначення розміру застави.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews