Маленька дівчина посварилася з мамою та втікла попуткою до Одеси

До поліції звернулася жителька села Успенівка Білгород-Дністровського району із повідомленням про те, що зранку не може знайти свою доньку і та не відповідає на дзвінки. Спочатку жінка намагалася розшукати дитину сама, а зрозумівши, що гає час, звернулася до правоохоронців.

На пошуки зниклої співробітникам відділення поліції № 1 Білгород-Дністровського районного відділу поліції знадобилися три години. Дівчину шукали серед знайомих, сусідів, у покинутих будівлях та на околицях села. Співробітники кримінальної поліції в ході проведення оперативних заходів розшукали її в Одесі.

«Дівчинка пояснила, що напередодні посварилася з мамою через те, що нібито забагато користується гаджетами, і вночі, поки всі спали, втекла з дому. Вона пішки дійшла до траси та зупинила попутний автомобіль, яким доїхала до Одеси. Чіткого плану дитина не мала і планувала просто гуляти містом. Поліцейські нагодували її та відвезли додому. Мати та вітчим дівчинки виховують ще двох дітей віком 7 та 13 років, раніше їхня сім’я в поле зору правоохоронців не потрапляла», - прокоментував начальник відділення № 1 Білгород-Дністровського районного відділу поліції Олександр Буюклі.

Ювенали пояснили юній мандрівниці, що своїм необдуманим вчинком вона не тільки примусила нервувати всю родину, а й наразила себе на небезпеку. Батькам поліцейські порадили, як налагодити стосунки з підлітком.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews