Одеська область: у Різдва Богородиці жіночому скиту УПЦ продовжують молитися та допомогати потребуючим

Різдва Богородиці жіночий скит Одеського Архангело-Михайлівського монастиря Української Православної Церкви розташований у селі Бараново Березівського району.

Незважаючи на складні часи, які переживають переважна більшість мешканців Одеської області, тут прагнуть реалізувати багато цікавих та важливих проектіа.

Зокрема, тут планують завершити будівництво купелі з цілющою водою та добудувати приміщення для недільної школи для дітей.

Будівництво розпочали, але війна в Україні внесла свої корективи.

У храмі православної святині, яка двічі за свою довгу історію, зазнавала гоніння з боку безбожників, і сьогодні триває молитва.

"Зараз складно всім. Але, завдяки Божій підтримці, нам вдається підтримувати нужденних. Годуємо їх, допомагаємо одягом. Ми прагнемо допомогти всім, хто до нас звертається. Молимося за мир в Україні, за спокій душі тих, загинув захищаючи Батьківщину", - розповіли кореспонденту Взгляд из Одессы у жіночому скиту в селі Бараново.

У вільний від молитви час тут виконують різні сільськогосподарські роботи, доглядають за прилеглою до храму територією, за квітами, яких тут багато і які під час цвітіння вражають своєю красою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews