Окупанти вбили захисника України з Одеської області, який був прикладом мужності

Чергова сумна звістка з фронту сколихнула Степанівську громаду – в бою за неньку-Україну загинув стрілець кулеметного відділення Юрій Краснобай. Про це йдеться у повідомленні Степанівської сільської територіальної громади у Роздільнянському районі Одеської області.

«Юрій - випускник Яковлівської школи, який назавжди залишиться в пам’яті односельців, друзів, однокласників як порядна, відповідальна людина. Рано втративши батька, а згодом і матір Раїсу Григорівну, він став справжнім чоловіком, надійною опорою для сестрички Людмили. А для всіх друзів та знайомих, – прикладом порядності, справедливості, мужності, патріотизму…

Коли ворог прийшов на Українську землю, Юрій, не вагаючись, відправився до військкомату. Він розумів, що має стати пліч-о-пліч із українськими захисниками, має захищати своїх рідних, свою землю, свою Батьківщину. А вдома чекала кохана дружина Валерія, синочок, любима сестричка, для якої він був усім… На жаль, не допомогли молитви, не зберіг Господь під час жорстокого бою. 28 лютого наш Герой Юрій Краснобай став до Небесного Війська», йдеться у повідомленні.

У понеділок, 6 березня, відбудеться поховання Юрія Краснобая. О 10:00 його зустрічатимуть біля кола при в’їзді в місто. Колона рухатиметься вулицею Європейською до Роздільнянського Палацу культури, де відбудеться чин відспівування та прощання з Юрієм.

Для всіх бажаючих провести земляка в останню дорогу будуть організовані автобуси. Відправлення: 9:15 – Степанівка (від сільської ради), 8:45 – Марківський старостат, 9:00 – Гаївський старостат, біля школи, 9:10 – Гаївський старостат, міст при в’їзді в село, 9:15 – Яковлівський старостат. Автобус чекатиме на людей і після поховання доставить у зворотному напрямку.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews