Стало відомо, коли в Одесі стане більше світла

Начальник Одеської ОВА Максим Марченко провів розмову з головою правління НЕК «Укренерго» про хід виконання ремонтних робіт на енергетичних об’єктах, які пошкоджено в наслідок аварії та обговорили своєчасність їх завершення.

Володимир Кудрицький запевнив Начальника ОВА, що тримає всі роботи на особистому контролі і зазначив, що вони будуть завершені у п’ятницю. Це - дозволить стабілізувати ситуацію в енергосистемі Одещини, поновити електропостачання в Одесі та Одеському районі.

Також сьогодні Максим Марченко провів селекторну нараду з начальниками районних військових адміністрацій та головами громад. Першочергово Начальник ОВА дав доручення в найкоротші терміни підключити ті генератори, які надійшли до Одеського району, для заживлення об’єктів критичної інфраструктури, що тим самим дозволить вивільнити потужності та направити їх на збільшення електропостачання для побутових споживачів.

Усім без виключення Начальникам РВА, Максим Марченко доручив проаналізувати ситуацію з тими будинками, які повністю знаходяться на електроживленні, щоб на випадок виникнення подібної аварійної ситуації в інших районах, мати можливість за рахунок наявних потужних генераторів, підключити їх до теплопостачання. Важливим питанням залишається розгортання та оснащення «Пунктів Незламності».

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews