Майже 500 тисяч абонентів в Одесі і області залишаються без світла

Голова Одеської ОВА Максим Марченко повідомив, що через масштабну аварію на електропідстанції майже у 500 тисяч абонентів в Одесі і Одеському районі наразі немає світла.

«На одному з енергетичних об’єктів НЕК «Укренерго» виникла серйозна аварія, яка спричинила пожежу. Через це практично повністю був знеструмлений Одеській район та місто Одеса. Станом на зараз світла немає майже у 500 тис. абонентів. Нами були прийняті екстрені заходи для ліквідації наслідків аварії та відновлення роботи енергосистеми», — розповів Марченко.

За словами Марченко, до Одеси терміново були відряджені Міністр енергетики та голова «Укренерго».

«Разом з ними вже провів термінове засідання оперативного штабу з ліквідації аварії та подачі електроенергії до споживачів. Задіяні усі служби та засоби. Пошкодження комплексні та дуже важкі, тож зараз давати якісь прогнози щодо завершення ремонту поки зарано. Теплопостачання, водовідведення та водопостачання працюють в штатному режимі», — зазначив голова Одеської ОВА.

Портал Бессарабія інформ нагадав, що масштабні відключення сталися через аварію на високовольтній електропідстанції, яка раніше була пошкоджена ворожими ракетами.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews