Геннадій Труханов на зустрічі в Одесі назвав один з пріоритетів

Сьогодні, 16 січня 2023 року, Одеський міський голова Геннадій Труханов зустрівся з в.о. постійного представника ПРООН в Україні паном Яко Сільє, призначеним на посаду 9 листопада 2022 року.

До війни в Одесі за кошти міжнародних партнерів проводилося відновлення муніципальних шкіл та лікарень. Сьогодні ПРООН допомогає місту у відновленні критично важливої соціальної інфраструктури.

Так, восени минулого року було відремонтовано сховище на вулиці Спиридонівській. Наразі завершені роботи з відновлення сховища на вулиці Пастера.

Це спільний проєкт ООН, ЄІБ та Одеської міської ради.

Об’єкт цивільного захисту оснащений всім необхідним для тимчасового розміщення людей та, у разі необхідності, надання першої домедичної допомоги. Тут оновлена система вентиляції та встановлена система димовидалення, встановлені нова сантехніка та бак для зберігання води. Організований додатковий вихід із сховища, а також відремонтована основна вхідна група.

Муніципальні об’єкти цивільного захисту обладнані інтернет-зв’язком, генераторами та обігрівачами. Сьогодні більшість з них використовуються як пункти незламності, - пише сайт мерії.

«Обговорили з паном Сільє плани співробітництва на цей рік. Зокрема, оновлення сховищ у наших школах, щоб якомога більше дітей могли навчатися офлайн. Також ми продовжимо капітальний ремонт об'єктів цивільного захисту, розташованих у житлових мікрорайонах. Пріоритет - оновлення вентиляційних систем та ремонт вхідних груп», - розповів мер Одеси Геннадій Труханов.

Пан Сільє зазначив, що підтримувати Одесу - надзвичайна честь для ПРООН.

«Украінці проявляють надзвичайну стійкість та мужність. Для нас велика честь підтримувати Україну та українців і працювати разом із мером міста. Крім того, ПРООН зосереджується на довгострокових перспективах, що сприятимуть процвітанню міста та країни», - сказав пан Яко Сільє.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews