В Одесі піші та автопатрулі контролюватимуть дотримання вимог воєнного стану

Забезпечувати публічну безпеку та охорону громадського порядку на території міста Одеси та області під час новорічних та різдвяних свят будуть поліцейські, військовослужбовці Військово-морських сил Збройних сил України та Національної гвардії, військової служби правопорядку і районних центрів комплектування та соціальної підтримки, члени добровольчих формувань територіальних громад, громадських формувань з охорони правопорядку, недержавних охоронних структур та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

Піші та автопатрулі контролюватимуть дотримання вимог воєнного стану, зокрема, комендантської години, реалізації алкогольних напоїв, а також продажу та використання піротехнічних засобів, слідкуватимуть за правопорядком, реагуватимуть на правопорушення, допомагатимуть громадянам. Особливу увагу патрулі приділятимуть безпеці в місцях масового перебування людей – торговельних закладах, ринках, ярмарках тощо, де зазвичай відбувається метушня, якою користуються зловмисники. Також буде посилено контроль за дорожньою обстановкою з метою виявлення і попередження фактів керування транспортними засобами водіями в стані сп’яніння та травмування учасників дорожнього руху.

У поліції зауважують, що в новорічну ніч на території міста Одеси та Одеської області масових та урочистих заходів не заплановано, комендантська година на Одещині не скасовується, а діятиме як зазвичай, з 23 години вечора до 5 години ранку.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews