Вбитого окупантами захисника України з Одеської області зустрічали стоячи на колінах

Сьогодні, 23 грудня, Кілія зустріла загиблого за Незалежність України старшого матроса Олега Пукай. Кілійці зібралися на в’їзді в місто та прихилили коліно, коли службовий автомобіль з його тілом проїжджав повз. Дорогу, якою везли Захисника, встелювали квітами. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.

Нагадаємо, патріот віддав життя за Україну 14 грудня в Ясинуватському районі Донецької області під час авіабомбування ворогом. Захищати Батьківщину визвався з перших днів війни. Спершу його направили до Болграду, пізніше – на Миколаївський напрямок, востаннє – на Донецький, де ворога він зупиняв ціною власного життя.

Завтра, 24 грудня, Героя проведуть в останню путь з усіма належними почестями. Кожен охочій зможе доєднатися до траурної процесії або вийти вздовж маршруту, яким проводжатимуть Захисника.

Об 11 від Центральної площі до Кілійського професійного ліцею вишикується живий коридор з представників місцевого самоврядування, колективу та студентів Кілійського професійного ліцею та небайдужих містян, аби віддати шану загиблому за наше мирне небо.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews