В Одесі допомогли людям з обмеженими фізичними можливостями

Сьогодні Україна відзначає міжнародний день людей з інвалідністю які потребують особливої уваги. Це люди, які не можуть повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Наше милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями. Захищаючи гідність таких особливих людей, ми захищаємо своє людське обличчя.

В Одесі проживає багато інвалідів та внутрішньо переміщених громадян – біженців. Багатьом із них терміново потрібна щоденна допомога з базовими потребами. Цивілізовані країни з високою культурою людських відносин, до таких людей ставляться, як до людей з особливими потребами, які потребують додаткової уваги суспільства. Такі люди не називають себе інвалідами, вони не вимагають до себе жалю, для них важливе лише елементарне – можливість жити, бути в суспільстві, самореалізуватися.

Велику допомогу надає Польща. Особи з інвалідністю, які втекли від війни в Україні, користуються медичною допомогою та іншими пільгами на тих самих умовах, що й громадяни Польщі. З початком березня шпиталі Польщі безкоштовно приймають цивільних біженців з України. Дитячі лікарні лікують маленьких онкохворих пацієнтів з України.

Велика кількість громадян, громадських діячів та політиків Польщі допомагають Україні.

З моменту спалаху війни з Польщі до України вирушили колони з гуманітарною допомогою.

Громадянин Польщі HENRYK KOŚCIELNY, Komandor Bractwa Liderów, журналіст та громадський діяч, Голова міжнародного об’єднання "Всеукраїнська асоціація журналістів " та головний редактор видання «Четверта Влада" на постійній благодійній основі співпрацює з журналістами Одеської Регіональної організації Спілки журналістів України та в тяжких умовах війни переказує з Польщі до Одеси такі край необхідні для інвалідів та поранених бійців інвалідні візки, медичні засоби, включаючи ліки, харчові та гігієнічні засоби, багато інших необхідних предметів.

Волонтерський Центр допомоги Збройним Силам України та громадянам, засновником Благодійного Фонду «Ліга справедливості та закону» якого є ЛАРІСА ШОВА, готує та передає готову їжу бійцям ЗСУ, годує пенсіонерів та біженців, допомагає незаможнім верствам суспільства.

Приватне підприємство «Smile Food» Спілки Українських підприємств забезпечує безкоштовними обідами ветеранів та малозабезпечених громадян Одещини. Від початку війни директор підприємства ОЛЕКСАНДР СОКОЛОВ забезпечив нужденних громадян сто тисячами гарячих обідів.

Благодійну та гуманітарну допомогу представники Спілки журналістів щоденно передають в медичні установи.

Ми, журналісти України, звертаємося за допомогою до Вас - Журналісти, Громадські діячи та Люди доброї волі інших країн світу, допоможіть нам забезпечити наше гідне майбутнє.

Щиро дякуємо усім людям та установам, які підтримували нас та допомагали словом та ділом.

Бажаємо всім людям з особливими потребами витримки, оптимізму та здоров`я.

Aleksander Orłow,
журналіст-розслідувач, правозахисник

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews