Одеситів закликають позначати себе та дітей

В Одеському обласному управлінні поліції закликають пішоходів позначати себе у темряві. За даними поліцейських, світлий одяг та світловідбивні елементи можуть врятувати життя. Вони дають можливість водіям завчасно побачити піших учасників дорожнього руху і уникнути наїзду на них.

“Враховуючи, що наближається зима і день стає коротшим, а через пошкодження рф об’єктів критичної інфраструктури в Україні впроваджено режим економії електроенергії і вулиці менш освітлені, у темну пору доби ризик потрапити під колеса транспортного засобу зростає в рази”, – констатують в поліції.

Поліцейські наголошують: на помітність пішоходів на дорозі впливає колір верхнього одягу. Людина у чорному зовсім непомітна водієві, в синьому або блакитному водій бачить пішохода за 17 метрів, в червоному – за 24 метри, у жовтому – за 37 метрів, у білому – за 55, а в одязі зі свтлоповертальними елементами – за 130-150 метрів. За такої відстані керманич може вчасно знизити швидкість і загальмувати, щоб забезпечити вам безпечний перехід дороги.

Відтак поліцейські закликають громадян позначати себе та дітей у темряві, переходити проїжджу частину дороги виключно у встановлених для цього місцях, і лише переконавшись, що це безпечно.

Добавить комментарий

Новости от od-news.com в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/odnews